Nejlepší parťák na stolní hry? Pes!

Zábavná videa a obrázky

Přidal monikas123, dne 16. 11. 2019 ,  0x

Nejlepší parťák na stolní hry? Pes!

Nejinteligentnější plemeno na světě? Ať už je to německý ovčák, zlatý retrívr, border colie nebo austrálský ovčácký pes - jedno je jisté, psi jsou neuvěřitelně inteligentní.


Pokud je pes navíc i trpělivý, můžete s ním zvládnout doslova neuvěřitelné věci. Výborným příklad je australský ovčák Tachi, kterého můžete vidět níže na videu.


Podívejte se na video


O výcviku a výchově jsme napsali již stovky článků. A jak psa naučit tento kousek? Průběh výcviku si vyžaduje nejen trpělivost na straně psa, ale i psovoda. Průběh bude podobný, jako jsme psali v návodě Jak naučit psa salto. Pokud máte talentovaného psa a vydržíte trénovat pár týdnů v kuse, můžete i se psem začít hrát stolní hry.

Doporučujeme: Světový rekord! Sešlo se 576 border kólií

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!