Salto vzad, pro tohohle psa žádný problém

Zábavná videa a obrázky

Přidal dominik, dne 9. 10. 2016 ,  0x


Lze pes vycvičit na přemety?

Každý pes to nedokáže. I kdybyste se maximálně snažili, nemusí to vyjít. Samozřejmě hrozí více možných negativ (zranění nejen způsobená chybným pádem, ale i samotným vícvikem), proto si dobře rozmyslete, zda chcete výcvik začít.


U každého psa by takový trénink probíhal individuálně, díky tomu nelze popsat obecný postup. Pes by měl mít predispozice - rád skáče, je možné ho naučit chodit na zadních, netrpí přemírou strachu aj. Poslední fáze výcviku salta vzad (obvykle) probíhá následovně: pes se proti Vám rozeběhne a odrazí se od Vaší hrudi, přičemž Vy, resp. psovod může dopad i odraz korigovat.

Pro tuto metodu je vhodné využít tzv. clicker, protože pes musí pochopit, co přesně udělal správně...

Tak co, začnete svého chlupáče učit salto? :-)


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!