Tvrdohlavý corgi odmítá připustit, že psí park už je blízko... Co pomůže?

Zábavná videa a obrázky

Přidal lolila, dne 23. 01. 2020 ,  0x

Tvrdohlavý corgi odmítá připustit, že psí park už je blízko... Co pomůže?

Plemeno psa corgi je velmi tvrdohlavé, ale právě toto plemeno si zvolila i britská královna.

Když je to plemeno tak tvrdohlavé, proč si ho někdo pořizuje?

Welsh Corgi Pembroke, zkráceně corgi má i mnoho benefitů, které pro člověka v bytě podle nás převažuje. I vy se můžete podívat na 20 důvodů, proč mám corgiho.

Fenka corgi jménem Wafle

Dnešní článek je věnovaný fence Wafle, která je opravdu tvrdohlavá a umíněná. Na závěr článku si řekneme, jak se v praxi takového chování u psů zbavit. Ostatně, nejde o prvního psa, který takovýmto svým chováním způsobil svému majiteli trable. A to se nemusíme bavit o psech (samcích) tvrdohlavých plemen, to stejné se (při nevhodném výcviku), může týkat i takové ikony přátelského psa, kterým je zlatý retrívr:

Zlatý retrívr hraje mrtvého, aby nemusel domů


VIDEO: Zlatý retrívr odmítá odejít ze zverimexuNesmíme před ní říct slovo park nebo míček. Jinak začne být hysterická a dožadovat se toho..., říká její majitelka.


TIP pro začátečníky: Jak cvičit psa na vodítko, Co dělat, když pes na vodítku tahá

Ale co nepochopím, že když už jsem 200 metrů od parku, zastaví se a odmítá jít dál...


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!