Zlatý retrívr odmítá opustit zverimex [Šílené video]

Nezařazené

Přidal iVetka, dne 29. 04. 2019 ,  0x


Naším dnešním psím hrdinou se stává zlatý retrívr jménem Ruffy, který svému majiteli v obchodě udělal podobnou ostudu jako dítě, které se nechce vzdát hračky.

Ruffy (nebo také Rufio) je zlatý retrívr, který je ve výcviku na asistenčního psa. No, aktuálně to nevypadá na zdařilou zkoušku poslušnosti… Ale je to prý jeho jediná chyba, miluje nakupování a pach zverimexu natolik, že jakmile jednou vejde dovnitř, odmítá odejít.


A tady je Ruffyho slavná chvilka
Po předběžných zkouškách vloh je nyní jasné, že z něj asistenční pes nikdy nebude. Ale co, jeho aktuální majitel si ho nechá nastálo a bude tak lépe nejen jemu, ale také Ruffymu.

„Když máte plné ruce a chcete odejít, ale váš parťák nechce, není jiná možnost, než ho pomalinku sunout k východu...“

Ruffy je nyní certifikovaný canisterapeutický pes


Každý týden chodíme pomáhat


Ruffyho můžete sledovat na InstagramuDalší článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!