Pes odmítá spát na místě, kde spával jeho kamarád

Smutný pes

Přidal monikas123, dne 20. 09. 2019 ,  0x

Pes odmítá spát na místě, kde spával jeho kamarád

„Už to bude rok a stále se mu stýská a nemůže zapomenout...“

Ztráta nejlepšího přítele nikdy není snadná. Ať už jste člověk nebo pes.

Pro psa jménem Harry (plemene Shih-Tzu) smutek trvá opravdu dlouho, čemuž nemůže uvěřit ani jeho majitel. Nejznámějším příběhem o věrnosti psa k člověku je zfilmovaný příběh Hačiko. Ale i další příběhy mluví sami za sebe, např. příběh o psovi, který čekal roky před nemocnicí na to, až se jeho majitel vrátí.


„Harryho jsme adoptovali, když bylo Jorse 7 let. Nebylo to kvůli nám, ale právě kvůli fence Jorse, která byla stále smutná a vypadalo to, že potřebuje parťáka...“

Harry se vždycky hodně styděl a bál se všeho nového. Pravděpodobně za to mohly předchozí podmínky v množířně, kde žil. Jorsu si rychle oblíbil a držel se jí jako ocásek. Když Jorsa spala ve svém pelíšku, ležel u ní. Do samotného pelíšku ale nikdy nešel, protože věděl, že není jeho, ale Jorsi.


„Po pár letech se skamarádila natolik, že spali na sobě a jejich vztah byl ještě bližší. Do samotného pelíšku Jorsi chodil jen zřídka...“


„A dnes, po roce, kdy s námi Jorsi už není, to každou noc vypadá takhle.“


„Teď už jen přemýšlíme nad tím, zda máme Harrymu pořídit nového kamaráda...“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!