Hačiko příběh psa online

Nezařazené

Přidal psovipes-2, dne 28. 10. 2015 ,  0x


V poslední době jsem neustále hledal filmy online ke shlédnutí. Ne kvůli tomu, že to je zadarmo a (v ČR) legální, ale protože jsem měl plno volného času....

Asi před týdnem jsem narazil na film Hačikó (v originále: Hachi: A Dog's Tale, 2009). Ačkoliv nejsem žena v domácnosti, Richard Gere mě svým hereckým výkonem a charismatem dostal.

Příběh o psovi Hachiko je inspirovaný skutečnou událostí. Velmi mě zarazilo pozitivní hodnocení na ČSFD, film měl, resp. nejspíše stále má téměř 90%, což je opravdu hodně. Tudíž jsem měl strach, že film bude až moc “umělecký,” ale nebylo tomu tak.

Samotný příběh je velmi strohý, v podstatě nedochází k žádným nepřekvapivým událostem… Nicméně to zachraňují dokonalé herecké výkony Richarda Gera a Joan Allenové. Přestože je film de facto “o ničem,” nebudete mít tendence ho vypnout a jen velmi otrlí diváci nebudou mít problém zatahovat slzy. Není to rodinný film, jak to prezentuje producent, není to komedie, je to drama.

Jestliže chcete vidět film Hačikó - příběh psa online, zde jsou linky na film ke shlédnutí.

Hachiko 1

Hachiko 2

Hachiko 3 (placená verze na Voyo)

Výše zmíněné linky jsou vlastně na remake filmu Hachiko/Čiko z roku 1987. Na závěr přikládám původní verzi příběhu psa, který se mi podařilo nalézt na Youtube, film je na YT více než rok, tak předpokládám, že se tam udrží a nebude smazán.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!