Lidé sdílí jejich zážitky s originálním psím náhubkem

Zábavná videa a obrázky

Přidal patras, dne 16. 07. 2019 ,  0x

Lidé sdílí jejich zážitky s originálním psím náhubkem

Již před 2 lety jsme pro vás napsali článek o originálním psím náhubku, toto originální příslušenství si našlo vcelku hodně příznivců, kteří si jej zakoupili. To je (asi) nejen pro nás překvapení.

Na druhou stranu, může jít o velmi, avšak nikoliv praktický, nezaměnitelný dárek. Pokud ho některému pejskaři pořídíte, můžeme vám garantovat, že obdarovaný bude v šoku.

Psi dokáží být roztomilí, ale někteří umí i pořádně hlídat. S tímhle náhubkem bude umět hlídat každý pes naprosto bez výcviku, i když třeba jen na oko...

Ještě bychom rádi zmínili VAROVÁNÍ ohledně obojků. Mnozí pejskaři v dobré víře pořídí fixační náhubek jako náhradu za běžný - jednak má nižší cenu a za druhé vypadá zpravidla lépe. Ovšem fixační náhubky slouží pouze ke krátkodobé fixaci psa, v opačném případě ho mohou i zabít, psali jsme mj. zde.

Tyto náhubky si můžete pořídit na eBay i s doručením do České republiky. Níže se již konečně společně podíváme na páníčky se smyslem pro humor.

10+ s originálním strašidelným náhubkem


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!