Bojíte se sami chodit se psem do lesa? Existuje řešení.

Kuriozity

Přidal mummi, dne 19. 01. 2017 ,  0x

Bojíte se sami chodit se psem do lesa? Existuje řešení.

Jít na procházku se psem po setmění, navíc do lesa, většinu lidí stojí hodně odvahy a odhodlání. Třeba můj pes by při náznaku vloupání nebo podivné blížící se osoby nezaútočí, neuteče, ale začne ji radostně vítat…

S řešením (pro většinu lidí) přišel ruský autor, který vymyslel originální náhubek pro psa. Nažene hrůzu všem, kteří se ke psovi jen přiblíží… Také lze mj. využít v městské hromadné dopravě, kde tím můžete ironicky dát jasně najevo, že Váš pes náhubek nepotřebuje nebo si udělat žertík před přáteli... Na druhou, náhubek vytváří opravdu realistický optický klam. V případě koupi jej využívejte zodpovědně! Hrozí riziko ublížení Vašemu psovi i Vám (od lidí, kteří vezmou optický klam vážně).

Náhubek je vyroben z netoxického plastu a nylonu.

Kde originální náhubek koupit?

Pořízení do ČR vychází na cca 1000 Kč.

ZDE najdete oficiální stránku prodejce

ZDE najdete odkaz na koupi přes portál eBayKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!