Zaměstnanec bezpečnostní agentury, který chce opravdu pomáhat, se stal hitem internetu.

Kuriozity

Přidal rolingss, dne 15. 07. 2020 ,  0x

Zaměstnanec bezpečnostní agentury, který chce opravdu pomáhat, se stal hitem internetu.

Nemusíte zrovna pracovat ve psím salónu, dělat výcvikáře, dobrovolníka v útulku... Jak být denně v obklopení nových a nových psů, je mnoho možností.

A když chcete pomoc, cesta se vždycky najde. Třeba i takový pošťák může být skvělá práce.

Uvázání psa před supermarketem

Podobná osvěta, jako v případě množíren, se šíří i v rámci uvazování psů u obchodů. Krádeže psů jsou v ČR mnohem častější, než si myslíte. Proto prosíme, psa mějte stále pod dohledem.

Krádeže psů jsou v ČR mnohem častější, než si myslíte.


Pomoc od security

První déšť, podobně jako první sníh, může být pro psa skvělým zážitkem. Ale co taková ochranka u obchodního domu? Problém nejsou jen drzí nákupčí, bezdomovci nebo feťáci...


Pomoc může potřebovat i čtyřnohý spoluobčan... Na Facebooku si sdílené fotografie všimla i majitelka psa, která muži poděkovala a všem diskutujícím se omluvila, že psa nechala venku bez dozoru.


Co si o tomto zaměstnanci bezpečnostní agentury myslíte vy?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!