Zlatý retrívr každý den čeká na svého oblíbeného pošťáka, aby...

Zábavná videa a obrázky

Přidal monikas123, dne 9. 02. 2020 ,  0x

Zlatý retrívr každý den čeká na svého oblíbeného pošťáka, aby...

Pamatujete si ještě na pohádky, kde byl pošťák vyobrazen jako největší nepřítel psů číslo 1? Z vlastní zkušenosti musíme říct, že to není pravda. Samozřejmě, pokud máte doma ostříleného hlídače, tak můžete být jedině rádi, že z něj mají pošťáci respekt.

Společenská plemena, ke kterým bezesporu patří i skupina retrívru (dle FCI  jsou společenská plemena definována jinak), obzvláště pak psí plemeno zlatého retrívra. Už dříve jsme pro vás uveřejnili video, kde jsou vidět retrívři, kteří mají z příjezdu pošťáka neuvěřitelnou radost. V tom případě šlo ale o náhodilou událost. Za zmínku stojí i video, kdy pes naopak odmítá pustit pošťáka pryč...

Dnešní článek je o fence jménem Mozzy, která má přivítání jednoho konkrétního kurýra zásilek jako rituál. Jakmile nepřijede anebo má dovolenou, cítí se nesvá.

Zlatý retrívr, fenka, mozzy

Někdy si objednám nějakou levnou hloupost, jen aby se cítila spokojeně, říká její majitel.

Podívejte se na denní rituál

fenky Mozzy, která má mezi kurýry svého oblíbence.A co u vás? Zloděje pes zažene anebo uvítá a s laskavým pohledem ho dovede k rodinným šperkům?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!