Lidé sdílí své zážitky, co to znamená povinná práce z domu

Zábavná videa a obrázky

Přidal hlinas, dne 25. 03. 2020 ,  0x

Lidé sdílí své zážitky, co to znamená povinná práce z domu

Světová pandemie má bezesporu mnoho negativních dopadů, mezi které patří i úmrtí psa s koronavirem nebo skupování potravin v absurdním množství (a poté již není dostatek pro ostatní obyvatele).

Nemoc Covid-19 u zvířat a lidí má ale i své světlé stránky, divoká zvířata rozšiřují svá teritoria do vylidněných měst. Pak je tu i povinná Home-Office (práce z domova), která se i v ČR a SR dotýká mnoha lidí. Co je na tom pozitivního? Majitelé více tráví času se svými nejlepšími přáteli!

Nejen psi, ale i kočky a další zvířata...

...mají z pandemie radost! Protože tráví více času se svými páníčky.

Sdílejte i vy své zážitky a přidejte se do naší fotogalerie. Úsměv na tváři je teď ještě více důležité, a nejen ten psí úsměv.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!