Do vylidněných měst po světě se vrací život. Do centra měst se nebojí divoká zvířata

Zábavná videa a obrázky

Přidal cikorka, dne 20. 03. 2020 ,  0x

Do vylidněných měst po světě se vrací život. Do centra měst se nebojí divoká zvířata

Dnes na Vás nové onemocnění Covid-19 vykoukne z každé strany. Na nový typ koronaviru byli pozitivní i první psi. Jestli je možný přenos mezi psem a člověkem zatím není jisté.

Některé vlády po celém světě zakázali vycházení, a to nejen z části, jako je to nyní v České republice, ale někde není možné vyjít ven i nakoupit.

Koronavirus se i v ČR a na Slovensku dotkl všech lidí, každého z nás nějakým způsobem omezuje. Ale zvířata mají z koronaviru spíše výhody.

Prázdné ulice, nový prostor pro divoká zvířata

Obrázky níže se překvapivě netýkají Číny, ale jiných měst ve světě, kde je hustota lidí vysoká, a tak místní vlády museli uvalit tvrdé restrikce, díky kterým ve městech utichl život. Jak můžete vidět níže, život se vrátil v jiné podobě. Obrázky pocházejí z Japonska (město Nara) a Itálie.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!