Jak vypadá vydařená akce proti množitelům? A proč je to vzácné?

Smutný pes

Přidal lolyy, dne 13. 12. 2019 ,  0x

Jak vypadá vydařená akce proti množitelům? A proč je to vzácné?

Bohužel, nyní - v předvánočním období, je nutné si připomenout dvě základní věci.

1) Pes není dárek.

2) Pokud jste průměrný Čech, nejspíše naletíte tzv. překupníkům.

Tyto řádky by měli brát vážně zejména lidé, kteří problematiku neřeší, nezáleží jim na tom, jaký má pes důvod. Na druhou stranu pevně věříme tomu, že:

Kdyby každý problematiku množitelů pochopil, tak by množitelé ani překupníci neexistovali. Zanikla by totiž poptávka, kterou vytváří běžní lidé.

Pes je velká zodpovědnost

Oproti jiným, běžně chovaným domácím mazlíčkům, je pes obrovská zodpovědnost na mnoho let. A pokud za pár let zjistíte, že jste si psa pořídit neměli, máte velký problém. Obecní útulek od vás psa nepřijme, ať už máte sebelepší důvod.

Jak to funguje denně v praxi?

V minulém článku jsme se zaměřili na praxi, která se týká všech, kteří hledají psa na internetu. Pokud jste v této situaci anebo někdo z vašich známých, přečtěte si: Koupit psa na Bazoši rychle a levně?

Jak vypadá vydařený zásah na množírnu?

Nejspíše právě kvůli tomuto videu jste klikli na tento článek. Níže si jej můžete pustit. Autorem je pan Ladislav Lacina, jeho původní video nám ale nešlo vložit, proto přikládáme kopii. Jde o jeden z největších zásahů za poslední roky...


Jak to všechno začalo

V minulém článku jsme psali o tom, jak je složité množírny psů zlikvidovat. Tomuto úspěšnému zásahu předcházelo více jak 18 měsíců práce, z počátku výhradně dobrovolníků.

Samotná první veřejná zmínka je od paní Jany, která zásahu předcházela více jak 1 rok...

Záchrana psů z množírny v Kamenicích

Z množírny bylo osvobozeno více jak 200 psů.

Stenata v mnozirne psu

Jediným účinným bojem je snížení poptávky na minimum. Stručný návod, jak správně nakoupit psa online, jsme uvedli i ve zmíněném minulém článku.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!