Fotky spících psů trhaly vánoční rekordy

Zábavná videa a obrázky

Přidal yy, dne 28. 12. 2019 ,  0x

Fotky spících psů trhaly vánoční rekordy

Jaké psí téma bylo nejoblíbenější na internetu během Vánoc?

Kromě roztomilých štěňat a pejsků k adopci se lidé zajímali o tragický nález fenky Tiry (psali jsme zde), která je nyní v pořádku a jen čeká na rodinu, která ji adoptuje.

Velký zájem také vzbudil vánoční nález pejska, který se ztratil během listopadu a cestoval přes 3 tisíce kilometrů, následně dalších více jak 3 tisíce kilometrů, aby se mohl dostat zpět za svými majiteli (psali jsme zde).

Jaké psí obrázky ve vás vzbudily největší zájem?

Přestože v České republice se o psí školce z Jižní Koree příliš nepsalo, třeba vedle na Slovensku to byl velký trhák, o kterém jsme se na konec rozhodli, že také napíšeme s přídavkem, že pes je velká radost, ale i velká zodpovědnost.

A co si o fotografiích ze psí školky myslíte vy, je škoda, že o nich v Česku nikdo zatím nenapsal?

Zdroj: Instagram


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!