Proč nést odpovědnost za svého psa? (osobní zkušenost)

Přidal dominik, dne 6. 04. 2018 ,  0x

Proč nést odpovědnost za svého psa? (osobní zkušenost)

Opravdu dlouhou dobu jsem přemýšlel nad tím, zda má vůbec nějaký smysl tohle video zveřejnit... Nakonec jsem si řekl, že pokud alespoň jeden pejskař bude více svědomitý, bude více předpovídat za svého čtyřnohého kamaráda - smysl to má.

Odpovědnost majitele za svého psaVlastní psí web zdarma -ZDE-


Událost se mi stala minulý rok v Pardubickém kraji, kdy se mi (jak je vidět na videu díky přihlouplé majitelce zlatého retrívra) zatajil dech a málem jsem se po... do kalhot. Po zhlédnutí v bočním zrcátku, že pes vesele skáče na paničku a vědomí, že do auta nic nežďuchlo, jsem pokračoval dále. Zpětně si uvědomuji, že jsem spíše měl majitelku retrívra seřvat. Je dost možné, že si doživotně zabití psa (natož plemene zlatého retrívra, kterého mám také doma) vyčítal více než ona...

Přestože pes není věc nese za něj plnou odpovědnost majitel, tedy páníček. A netýká se to pouze odpovědnosti za pokousání nebo zničení majetku.

Máte v podstatě jeho život v rukách. Prosím, myslete na to!

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!