Ukradený pitbul se našel 3 000 km daleko, domů se vrátil na Vánoce

Kuriozity

Přidal Fronto, dne 27. 12. 2019 ,  0x

Ukradený pitbul se našel 3 000 km daleko, domů se vrátil na Vánoce

Psy bereme jako členy rodiny, když se ztratí, uděláme všechno proto, abychom je dohledali.

Ale někdy i veškerá snaha nestačí. Někdy se naštěstí stane i vánoční zázrak.

Podobně o svém příběhu mluví i majitelé psa jménem Zeus, což je kříženec pitbula, který miluje všechny lidi (v dobrém slova smyslu), ale s cizími psy si příliš nerozumí.

Pitbul Zeus se ztratil začátkem listopadu v během dovolené v USA na hranici Montany (Butto). Zbytek dovolené majitelé strávili hledáním svého čtyřnohého nejlepšího přítele, bohužel bez úspěchu. Setkali se i s ignorací tamní policie a útulku.

Pes pitbul v autě, sněží

Příběh má ale pokračování. Pět dní před štědrým dnem ale lidé na sociálních sítích objevili fotografii psa z útulku, který se ztracenému pitbulovi velmi podobal. Ve skutečnosti to byl právě Zeus.

Cestoval v autě 4 dny v kuse přes 3200 km...

Pemeno pitbul o Vánocích

a skončil v útulku, který sdílel jeho fotografie na Facebooku,

Foto při hledání psa

kde ho dopátrali jeho majitelé.

Domů se Zeus vrátil přesně 24. prosince.

Převoz pitbula v autě

Pitbul s majitelem

Plemeno bull v autě

Vítaní pitbula

Pitbul doma s dětmi

Pitbul doma se svou rodinou

Jeho leteckou cestu zastřešila a zaplatila organizace Many Paws (konkrétně suborganizace Many Paws Volunteer Transport), díky které je Zeus zpět u své rodiny, shodou okolní se vrátil přesně na štědrý večer.

Jeho únosce je neznámý a pravděpodobně ho nikdy nezjistíme. Zeus ale nemá žádné trvalé následky, po cestě letadlem byl velmi nadšený, když zjistil, že vidí své členy rodiny...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!