Chytrý mopslík přišel na to, jak zachránit svou sestru z klece

Zábavná videa a obrázky

Přidal simii, dne 15. 01. 2020 ,  0x

Chytrý mopslík přišel na to, jak zachránit svou sestru z klece

Psi nás svou inteligencí snad nikdy nepřestanou udivovat. Psali jsme třeba o jedné border kolii, která se svým majitelem hraje složitou stolní hru.

Zpátky dnes k našemu mopslíkovi. Jejich majitelka má sourozence, psa Elfa a fenku Terku. A dle jejich slov, do teď nechápe, jak je to možné. Aby i někteří z našich nedůvěřivých čtenářů uvěřili, majitelka práce Elfa natočila na mobilní telefon.

Spánek mopse, mopslík na gauči

Mopslík je hloupé a zdegenerované plemeno

Možná jste už slyšeli o tom, že plemeno mopse je přešlechtěné. Do jisté míry je to pravda, podrobně jsme o tom psali v článku: O degeneraci a přešlechtění mopsů.

Ale že by to byli nějací hlupáci? Určitě ne každý.

Vždy když odcházím do práce, tak Terku zavřu do kotce. Je to asi hodinu před tím, než dorazí z práce manželka. Je to její sídlo, kde má klid a pohodu. Ale kdo by raději nechtěl být na svobodě?

Vyjádření manžela zní jasně. Ovšem samotná majitelka mu nevěřila, protože si myslela, že jednoduše Terku zavřít nechtěl, aby si odpočinula. Na tento režim byla zvyklá již od prvního dne, kdy byla od chovatelky v novém domově... Po zkoušce ale rychle změnila názor.

Chytrý mops utíká, kotec

Všechno má rub i líc

Asi týden poté, co majitelé přišli na to, že nemá smysl kotec zavírat. Elf přišel i na to, jak útočiště své sestry zavřít.

Když jsem přišla z nákupu, Terka kňučela a kotec byl zavřený. Nechápala jsem. Otevřela jsem ho a čekala, co se bude dít. Elf ho zavřel. Pak jsem to stejné zkusila znovu a do pěti minut ho zavřel a zajistil také...

U nás tedy kotec už postrádá smysl...

Inteligence mopslíka, plemeno mops

Podívejte se na video

Detail plemene mops

Jsou to nejlepší parťáci, kteří nás nikdy nepřestanou překvapovat svou inteligencí.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!