Chytrák hraje mrtvého, aby si v parku mohl hrát déle...

Zábavná videa a obrázky

Přidal Nihoman, dne 26. 05. 2020 ,  0x

Chytrák hraje mrtvého, aby si v parku mohl hrát déle...

Na email nám dorazilo opravdu povedené zábavné video. Na jedné straně ukazuje nevychovaného (nebo nevycvičeného?) psa. Na druhé straně ukazuje i jeho velikou inteligenci.

A v neposlední řádě i bezradnost páníčka, kterého si kolemjdoucí začali natáčet...


Chytrý pes

Máme mnoho druhů inteligencí, ale mnoho z nich, nejen u psů, se měří mj. tak, že sledovaný objekt dosáhne toho, co chce. Míra inteligence, tak jak ji chápeme, tedy přeneseně souvisí i s mírou sobeckosti.

Zlatý retrívr chce zůstat v parku o něco déle.

Minulý rok jsme obdrželi video do redakce přímo od majitele, šlo v podstatě o totožný případ. Dokonce i tento pes vypadá jako (kříženec) plemene zlatého retrívra. Na starší video se můžete podívat zde. Co myslíte vy, jde o čistokrevného zlatého retrívra? Nebo také vidíte prvky labradora (obrázky labradorského retrívra zde).

Podívejte se na video


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!