97 % z nás krmí psa granulemi, ve 40% domácností je pes, 42% z nich může spát v posteli...

Krmivo

Přidal monikas123, dne 16. 11. 2019 ,  0x

97 % z nás krmí psa granulemi, ve 40% domácností je pes, 42% z nich může spát v posteli...

O tom, jak se má průměrný český pes jsme vám již psali. V dnešním článku se zaměříme na ty nejzajímavější data o českých psech a porovnáme je s těmi světovými.

To vše si ukážeme na přehledných grafech, kde je obecně vidět, že lidé ve středu produktivního věku obecně jeví o psy menší zájem. Na druhou stranu, Češi jsou stále pejskařskou velmocí.

Čím krmí psa většina Čechů?

Přestože jsou psi masožravci a jejich jedinou přirozenou stravou je právě maso, tak 97 % majitelů psů krmí (alespoň někdy) svého psa granulemi.

Doporučujeme: Jakými granulemi krmit psa?

čÍM KRMÍME PSY

Typy pejskařů

Kolik Čechů má psa?

Podle průzkumu agentury StemMark má aktuálně 40 % domácností v České republice psa. Pokud toto číslo porovnáme například s Amerikou, zde má psa pouze 32 % domácností navzdory tomu, že ústava de facto umožňuje každému obyvateli právo na vlastní dům.

Kolik Čechů má psa

Kolik lidí v ČR dovolí svému psovi spát v posteli?

Prvně si musíme uvědomit, že je něco jiného mít doma 50 kg psa a něco jiného mít kilo vážící čivavu. Navzdory tomu je pro nás velkým překvapením, že téměř polovina psů alespoň někdy spí se svým páníčkem v posteli.

Také vás průzkumy překvapily stejně jako nás?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!