10+ nejzábavnějších psích myšlenek

Zábavná videa a obrázky

Přidal wolvus22, dne 21. 06. 2019 ,  0x

10+ nejzábavnějších psích myšlenek

Už jste se někdy podívali psovi do očí a zamysleli se nad tím, zda dokáže přemýšlet podobně jako my? Co si asi myslí o vás? V minulém článku jsme se zaobírali tím, jak se stát psím oblíbencem, dnes se podíváme na podobnou tématiku, ale v pozitivnějším duchu, s humorem.

O jaké konkrétní otázky půjde? Možná jste si mysleli, že mají psy stereotypní život - jídlo, čekání na páníčka, pamlsek, procházka, pamlsek, jídlo, procházka... Opak je pravdou, nad čím psi asi nejčastěji přemýšlí...? Má stále hlad, zdá se mu o hromadě pamlsků anebo se těší na to, až zničí gauč a počůrá koberec?

Co si psy tedy opravdu myslí? Pravdou je, že o psychologii psů toho víme opravdu hodně málo, takže následující smýšlení psů může být opravdu reálné, ale také nemusí. Prozatím si na tuto otázku musíme každý odpovědět sám.

Pokud máte Twitter, můžete sledovat aktuální statusy autora v anglickém jazyce na účtu Thoughts of Dog, který má již přes 2 miliony sledujících.

#1 


#2


#3


#4


#5


#6


#7


#8


#9


#10


#11


#12


#13


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!