Zpráva dne: Pes a kozel si vyšli na procházku, zasahovat museli policisté

Kuriozity

Přidal dita-petrova, dne 10. 07. 2020 ,  0x

Zpráva dne: Pes a kozel si vyšli na procházku, zasahovat museli policisté

Kladenské listy včera informovali o neobvyklém zásahu kladenských policistů. Zprávu převzali i večerní televizní noviny dvou stanic.

Hurvínek a Zak na nedovolené procházce

Podle dostupných informací tato originální dvojce zamířila pospolu do samotného centra, kde vzbudili velkou pozornost, přičemž většina lidí policii nekontaktovala a namísto toho si kozla se psem fotili nebo natáčeli na své mobilní telefony.

Německý ovčák Zak a kozel zakončili svou vyhlídkovou trasu v Jerevanské ulici, kde je odchytili strážníci městské policie. Kdyby se nedožadovali vstupu do jednoho ze vchodů panelového domu, možná by se procházeli volně i právě teď.


Díky tomu, že blokovali vchod do domu, zavolal jeden z obyvatel městskou hlídku.


„Vše dále sledoval operátor kamerového systému a hlídka s technickým vozidlem vyrazila na místo. Oba zvířecí kamarády strážníci naložili a odvezli. Pes byl ubytován v odchytových kotcích a kozlík převezen do záchranné stanice AVES. Za krátkou chvíli se na linku 156 ozval muž, který oznámil, že mu obě zvířata zmizela ze zahrady v nedaleké Hřebči. Strážníci oba uprchlíky majiteli v pořádku předali,“ uvedla pro tisk mluvčí A. Purkytová.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!