Vrátil se do auta z lékárny, kde našel opuštěného psa. A udělal tu jedinou správnou věc

Kuriozity

Přidal Nihoman, dne 3. 04. 2020 ,  0x

Vrátil se do auta z lékárny, kde našel opuštěného psa. A udělal tu jedinou správnou věc

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Také se říká, že psi jsou chytřejší než si myslíme. Ale to, co předvedl, dnes pojmenovaná fenka Benny, jsme ještě neviděli...

Psi dokáží vycítit příchod bouřky, tornáda nebo tsunami (psali jsme zde). Každý pes (i ten nejmenší Toy jorkšír) dokáže podle pachu poznat, jakou máte náladu. Jiní psi jsou cvičení k tomu, aby poznali, že máte rakovinu ještě před tím než to dokáže identifikovat sebelepší lidský přístroj nebo histologický rozbor (více zde).


Kdo by ale čekal, že si pouliční pes dokáže vybrat to správné auto, kam se posadit?


Nový začátek Benny

Když se R. C. vrátil z lékárny, asi po 2 minutách, nestačil se divit. U spolujezdce nechal otevřené okénko, kterým pravděpodobně, zatím neznámý, pes naskočil na sedadlo spolujezdce...

Jen ležela na sedadle spolujezdce, neměl žádný strach, když jsem jí řekl hrubým hlasem VEN, ani se nepohnula.


Postupně mi začalo docházet, že nejspíše nemá majitele. Já sám mám doma ale další 4 psy a na dalšího jsem v tu chvíli neměl žádné myšlenky.


Rozhodl jsem se nejprve zajít za veterinářem. Potom jsme vyrazili k nám domů a začali hledat majitele.


Doma si ustlala na výsostném místě - na gauči. Ostatní psi se drželi dál, kromě Čerta, který nevěřil vlastním očím...


Mezitím si její videa na sociální síti Youtube oblíbili stovky tisíc lidí. Právě díky nim se našel i její původní majitel!


Její bývalá rodina byla moc šťastná, že se našel, že může být znovu součástí jejich rodiny.


Přišlo se i na to, že její pravé jméno je Torry.


Cesta domů trvala asi 15 minut, fenka se zatoulala více jak 8 kilometrů od svého domova. Její majitelé ji přitom hledali jen v okruhu přibližně 5 km. 

Pokud máte podobný příběh, napište nám.Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!