Věrný pes odmítá opustit místo nehody svého majitele už 18 měsíců, místní mu postavili obydlí

Smutný pes

Přidal frofof, dne 18. 08. 2019 ,  0x

Věrný pes odmítá opustit místo nehody svého majitele už 18 měsíců, místní mu postavili obydlí

Věrnost psů je výjimečná a mnohdy sahá až za hrob. Asi nejznámnějším filmem, který toto dokumentuje je film Hatchiko. Video celého filmu vám přikládám níže, abyste se na něj mohli podívat, ale varuji vás, já jsem u něj uronila mnoho slz.


Vlastně podobný příběh se stal i pejskovi, o kterém je dnešní článek. Podobně srdcervoucí příběh, který nekončí dobře. Pes čeká na svého majitele tam, kde by měl, kde ho naposledy viděl. Nečeká  dny, týdny, ale celé roky.


Před více než 18 měsíci se na silnici v tomto místě stala tragická autonehoda


Zemřel zde majitel psa, který téměř 2 roky odmítá odejít...


...stále čeká...


Nehoda se stala 40ti letému muži, který naboural do stojícího vozidla s cementem. Na místě zemřel. Nehoda šokovala místní, protože rok před tím měl naprosto shodnou nehodu na shodném místě i bratr zemřelého.


Místní se o psa jménem Akita denně starají, nosí mu vodu a jídlo. Dokonce mu postavili i přístřešek.Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!