Tento husky byl nalezen tak podvyživený, že vypadal jako chodící kostra. Podívejte se na jeho cestu proměnou!

Smutný pes

Přidal abc1, dne 25. 07. 2019 ,  0x

Tento husky byl nalezen tak podvyživený, že vypadal jako chodící kostra. Podívejte se na jeho cestu proměnou!

Každý cestovatel, který někdy navštívil Bali, určitě ví, že je to sice krásné místo, ale je tam mnoho toulavých psů. Vláda se pokouší udržet pod kontrolou epidemie vztekliny. Místní obyvatelé se zase snaží o to, aby mohli pejskům zařídit co nejlepší život. Jsou to totiž hinduisté – jednoduše řečeno - věří, že pokud se budou o pejsky starat, tak pak půjdou do nebe. Krásný příklad je tato fenka huskyho, kterou našel občan jménem Rico na ulici.

Takto fenka Hope vypadala, když ji Rico našel.


Když ji prvně uviděl, měla v srsti holá místa a byla tak hubená, že vypadala jako kostra. I přesto ho na první pohled zaujala a rozhodl se jí pomoci.

„Nevím co mě na ní tak zaujalo. Je to o srdci a o citech. Našel jsem ji při cestě z práce, seděla uprostřed ulice...“

Všude měla kvůli kožní nemoci holá místa


Byla tak hubená, že jí byly skrz kůži vidět všechny kosti


Kdyby ji Rico nezachránil, už by neměla moc času.


Dostala ale druhou šanci.

A to se vyplatilo! Po 10 měsících důkladné péče je z ní úplně nový pes. Je teď silná, má hustou srst a ty stejné modré oči, se kterými očarovala svého nálezce. Tomu je teď také vděčná za svůj nový život.

„Miluje hlazení a sní hodně pamlsků! Je tak přátelská, že mám o ni občas strach, je tu totiž hodně zlodějů. Protože prožila takové utrpení, pojmenoval jsem ji Hope (česky Naděje)!“

Podívejte se na její úžasnou proměnu


I na internetu se stal tento příběh populární...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!