Tenhle muž vyrobil speciální kajak, a tak může své psy brát na lodní výlety s sebou

Kuriozity

Přidal norki-o, dne 27. 02. 2019 ,  0x


David Bahnson (67 let) si uvědomil, že vodní výlety nemusí trávit osamotě. Svoji fenku pohodlně usadil do speciálně upraveného kajaku. Jakmile dostal druhého psa, věděl, že kajak dokáže upravit tak, aby měla pohodlnou plavbu i Ginger.

„Když jsem dostal Ginger, prostě jsem vyrobil druhý úložný prostor,“ říká David B. „Je to něco jako kajak pro tři lidi, ale není dostatek místa pro lidské nohy. Pro psy je to ideální. Místa k sezení jsem jim ještě upravil a vystlal, aby se jim sedělo pohodlněji. Když chtějí, mohou si i lehnout.

Již takhle cestuji se psem, nyní vlastně se psy, mnoho let. A popravdě, do dnešního dne, žádný z nich nespadl nebo neskočil do vody...“

Když David dostal svého druhého zlaťáka, uvědomil si, že musí kajak upravit

Přidal 3. místo, speciálně pro fenku zlatého retrívra Ginger

„Moji psi vždy milují cestování se mnou, ať už pěšky, autem, letadlem nebo v kajaku“

„Vymyslet způsob, aby mohli cestovat se mnou, byla jen logická dedukce.“


„Se svými psy jsem již napádloval stovky a stovky kilometrů.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!