Tenhle pes byl natolik zraněný, že nemohl pryč z kolejí, jeho přítel ho ani vstříc vlaku neopustil (+ hloupý kameraman)

Smutný pes

Přidal chalkadusty, dne 17. 12. 2019 ,  0x

Tenhle pes byl natolik zraněný, že nemohl pryč z kolejí, jeho přítel ho ani vstříc vlaku neopustil (+ hloupý kameraman)

Když se kamarád tohoto psa zranil a uvízl na kolejích, tenhle pes ho zachránil. Celé dlouhé dva dny za ním neustále chodil, díky čemuž se mu nakonec dostalo pomoci.

Až po dvou dnech kontaktoval anonym záchrannou stanici, že viděl dva psy na kolejích.

„Jakmile jsme dorazili, tak bylo zřejmé, že jeden ze psů, ta fenka, je zraněná a nemůže se hýbat. Po celou tu dobu se jí ten pes snažil chránit.“
„Když ten samec uslyšel vlak, tak si lehnul těsně k fence a přitisknul se k ní. Oba dva si lehli těsně k zemi a nechali nad sebou vlak projet.“

Později se přišlo na to, že oba psi (fenka Lucy a pes Panda) patří jednomu majiteli, který se po nich přes 2 dny shání. Nyní jsou oba již plně zdraví a v teple domova u původního majitele.

Osobní názor autora článku:

Přestože vše dobře skončilo a psi si takto nechali projet nad hlavami desítky vlaků, zůstává rozum stát nad tím, proč ukrajinský dobrovolník (spadající pod záchrannou stanici zvířat) psy nejprve natáčel, až poté zachraňoval. Na jeho obranu: v době jeho příchodu mohl vlak právě přijíždět. Kdo by v tu chvíli riskoval život? Na druhou stranu, kdo by v tu chvíli začal natáčet?

Záchranná stanice obdržela anonymní telefonát, že na kolejích jsou dva psi

„Jakmile jsme dorazili, tak bylo zřejmé, že jeden ze psů je vážně zraněný“

„Vždycky když projížděl vlak, oba psi dali hlavy instinktivně až k zemi.“

Tenhle pes chodil za fenkou na koleje déle než dva dny, aby ji chránil

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!