Tahle chytrá kočka donesla na ambulantní příjem svá nemocná koťata

Kuriozity

Přidal bromík, dne 8. 05. 2020 ,  0x

Tahle chytrá kočka donesla na ambulantní příjem svá nemocná koťata

Obecně je za nejinteligentnější psí plemeno považována border kolie. Vždy ale záleží na tom, jak se míra inteligenci u psů měří. A hlavně, vysoká inteligence ještě neznamená, že bude pes poslušný, vhodný k dané práci nebo bude tím ideálním parťákem pro vás.

Pro průměrného chovatele je nejdůležitější to, co od psa očekává právě on. Vaše zkušenosti, kdy vás přechytračil váš pes jsme shrnuli do jednoho článku už dříve.

Jak jsou chytré kočky?

Některé výzkumy sice tvrdí, že kočka je chytřejší než pes. Jiné zase tvrdí, že i prase je chytřejší než pes. Slon, chobotnice... Mohli bychom jmenovat i dále. Nicméně, přísloví pes, nejlepší přítel člověka, má svá opodstatnění nejen v IQ.

Pokud chcete mít po boku hrdého tvoru se skrytou inteligencí, který nepotřebuje tolik péče, pořiďte si kočku. Chcete-li přítele, který potřebuje podobnou péči jako dítě, pořiďte si psa.

Chytrost na prvním místě

Nebo také selský rozum, povaha, logické uvažování. To je důležitý faktor nejen u lidí, ale také u zvířat. Přestože z textu výše objektivně vyhrávají kočky, celá naše redakce volí všemi deseti psa. Je to na každém z nás...

„Ale co se stalo v místní (humánní) nemocnici, tomu se nechtělo věřit ani nám.“

Na pohotovostním příjmu přijali lékaři v Turecku neobvyklé pacienty - koťata, které jim donesla jejich matka. Jedna z pacientek, která koťata uviděla jako první přivolala sestru a svůj příběh zveřejnila na Twitteru.


Doktoři následně přesunuli kočku s koťaty do izolace


a přivolali na pomoc veterináře,


který si je následně převzal a poskytl jim potřebnou péči.


Věděla kočka, že přinesla koťata na správné místo?


A pokud ne, proč s nimi neodešla na klidné místo...?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!