Sousedův pes miluje pozorování skrz plot, tak jsme mu vyrobili originální okénko...

Zábavná videa a obrázky

Přidal bromík, dne 9. 05. 2020 ,  0x

Sousedův pes miluje pozorování skrz plot, tak jsme mu vyrobili originální okénko...

Buldočci jsou oblíbeným společenským plemenem, které vyniká svým exteriérem.

Není buldok jako bulldog

Slovo Bull nemá ve jméně náhodou. Dříve se používal k zápasům s býky. Ale ať už se bavíme o anglickém buldokovi nebo francouzském buldočkovi, jde o velmi oblíbená plemena psů nejen v České republice.

Doporučujeme:

VIDEO: Buldok sleduje horror, jeho reakce jsou stejné jako naše


Všechny články u plemeni Bulldog

Všechno má svá ale

Některé výzkumu z USA naznačují, že jsou mopsíci, buldočci a jiná podobná plemena oblíbená zejména u žen, protože svou maskou (psí tváří) připomínají lidské děti. Této problematice a zdravotním souvislostem jsme se podrobně již věnovali v tomto článku.

Zvědavost u psa není na škodu

Neměli bychom zapomínat na to, že psi jsou šelmy, lovci a masožravci. Ať už se bavíme o německé doze, čivavě nebo buldočkovi. Zvědavost a hlídací instinkt je tak pro většinu plemen naprosto přirozený. To dokazuje i příběh paní J. K., jejíž fotografie se po sociální síti Reddit rychle rozšířili. Podívejte se sami.Doporučujeme: 20+ francouzských buldočků, kteří zahřejí u srdce

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!