Roztomilý pes čekal v útulku na novou rodinu 3 roky

Smutný pes

Přidal patras, dne 13. 07. 2019 ,  0x

Roztomilý pes čekal v útulku na novou rodinu 3 roky

V České republice v útulcích čeká na nové majitele více než 6 tisíc zvířat, většinou psů. Další stovky jsou na ulicích bez domova.

Dobrou zprávou je, že mnoho lidí chce psa jako člena rodiny a nemá tendence k výstavám, zkouškám, uchovnění psa - a obecně mít štěňata. V takovém případě je jediným rozumným řešením adopce psa.

Proč si nemohu koupit psa přes internet za rozumné peníze?

Množírny a jejich problematiku rozebíráme v minulém článku. Paradoxním faktem dnešní doby je, že mnozí psi prodaní přes inzertní portály jsou mnohdy za podobnou cenu jako ti s průkazem původu. Proto pokud hledáte psa a nechcete oběhávat psí výstavy, bonitaci, rentgen DKK atp., hledáte nového člena rodiny, spřízněnou duši - adoptujte.

Všechno co tenhle pejsek chtěl, byla nová rodina


Více jak 3 roky tenhle roztomilý kříženec čekal v útulku


„Především poslední rok bylo vidět, že je na tom psychicky hůře,“ říká jeden ze zaměstnanců útulku.


A přitom stačilo jen málo.


Aby lidé nepodlehli a nepodporovali množení psů bez průkazu původu - a proč by měli, když útulky jsou plné?


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!