Roztomilá fenka čekala v útulku celý život, nyní se konečně dočkala

Smutný pes

Přidal lolyy, dne 15. 10. 2019 ,  0x

Roztomilá fenka čekala v útulku celý život, nyní se konečně dočkala

Někteří psi to nemají snadné. Ať už jde o typicky venkovské psy, kteří prožijí většinu svého života zavření v kotcích anebo o ty, kteří svůj život stráví za mřížemi v útulku.

Hledáte psa? Nemáte ambice psa uchovnit? Vyhněte se inzertním portálům a zajděte raději do útulku. Aktuálně i u nás nabízíme několik štěňátek ihned k adopci. Nejen, že nedává smysl pořizovat si psa bez průkazu původu, také tím často podpoříte špatné chovatele, kteří psi množí pouze pro osobní zisk, což se často podepíše na zdraví takto odchovaných psů.


Dnešním příběh o fence Zory, které aktuálně 6 let a téměř 5 let prožila v útulku. Pouze čekala a čekala, než se něco změní...


„Všechno si  užívá, ať už ležení na koberci, procházky nebo aportování,“ říká nová majitelka Zory Alena B.


„Má opravdu úžasnou povahu, nechápu, proč na novou rodinu čekala v útulku tak dlouho...“


„Adopci má smysl, adoptujte i vy!“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!