Řidička (19) nechala v největších vedrech psa zavřeného v autě na parkovišti v Plzni

Smutný pes

Přidal zuzy, dne 29. 06. 2019 ,  0x

Řidička (19) nechala v největších vedrech psa zavřeného v autě na parkovišti v Plzni
„Situace byla kritická, zvíře již kolabovalo. Bez pomoci by nepřežilo,“ sdělil jeden z plzeňských strážníků.

Devatenáctiletá řidička nechala v tom největším horku psa zavřeného v autě, navíc na přímém slunci. Lehce otevřená okýnka vozu téměř nijak nepomohou, pouze následnou situaci mírně oddálí.

Odpoledne městské policii v Plzni zazvonil telefon s informací a psovi uvězněném v rozpáleném automobilu. Jeden z procházejících lidí se dokonce pokoušel automobil ochladit. Ovšem pes byl v autě již nejméně tři čtvrtě hodiny a už špatně reagoval na jakékoliv vjemy.

Policie rychle zjistila, že majitelka vozu nebydlí v Plzni, díky tomu vyhodnotila situaci jako kritickou. Dokonce nedošlo k poškození oken, protože se díky otevřeným okýnkům povedlo strážníkům otevřít dveře a psa vysvobodit. Řidičce nechali za čelním sklem vzkaz. Sama se dostavila na policejní stanici asi za půl hodiny. Bez zásahu kolemjdoucích by pravděpodobně pes nepřežil. Kromě napomenutí musí řidička zaplatit i pokutu za parkovné, nezaplatila si totiž parkovací lístek.

Přečtěte si: Jak poskytnout přehřátému psovi první pomoc?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!