Psí příspěvky, které potěší a zvednou náladů (10+ obrázků)

Zábavná videa a obrázky

Přidal olus, dne 11. 07. 2019 ,  0x

Psí příspěvky, které potěší a zvednou náladů (10+ obrázků)

Psi jsou nejen věrní tvorové, které pomáhají člověku už tisíce let. Dokáží také zvednout náladu! A to, alespoň my ve Psí úsměv, potřebujeme každý den.

Ne každý z nás má totiž to štěstí, aby se svým psem mohl být celý den. Chodíme do práce, věnujeme se dobročinným akcím...

Díky tomu pravidelně plníme kategorii Psí zábava, dnes se podíváme na více jak deset příspěvků napříč celým světem, které nás nejen pobavili, ale především zahřály u srdce.

Máte podobný příběh? Můžete se o něj s námi podělit na nové diskuzi o psech anebo začít psát s námi.

Štěně, které hasiči zachránili z požáru se později stalo služebním psem, hasičem.Adoptované štěně z množírny a jeho zážitky z nového domova, které zahřejí u srdce.


Můj devadesátiletý soused si už nemohl dovolit venčit svého psa. Začal jsem mu tedy pomáhat. Jsem na nás tak hrdý, kolik jsme dokázali zhubnout!


Ten moment, když pes vychází z vašeho domu a vy jste si do té doby mysleli, že zemřel...


Moje dcera má obrovské srdce, dlouhé měsíce mě prosila, abychom adoptovali dalšího psa. Všechny svoje našetřené peníze dala na poplatky za adopci. Už je to náš čtvrtý přírůstek do rodiny.


Higgy vždycky sedí na mých schodech a vyje. Otevřu dveře a jdeme se projít. Jinak, Higgy není můj pes.


Farma sousedů řešila problém. Veškerá jejich drůbež chtěla spát na jednom místě. Další den zjistili, že se k ní přidal i jejich pes.


Na nic mu nemůžu říct NE, protože pak se tváří takhle a já mám výčitky svědomí.


Moje fenka, které už je 15 let, mě dnes přemluvila, ať dojdeme ke vzdálenějšímu psímu parku. Jakmile jsme došli, takhle si sedla a užívala si ten okamžik.


Můj kamarád má na veterině psa, který utěšuje ostatní psy po jejich léčbě.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!