Pes zachránil svého kamaráda před tím, než ho smetly peřeje (VIDEO)

Smutný pes

Přidal armi32, dne 26. 01. 2017 ,  0x


Pokud s námi sdílíte myšlenku, že je pes nejúžasnější zvíře na světě, máme pro Vás další důkaz. Jde o podobný příběh, jako když pes chránil fenku na kolejích nebo když zlatý retrívr odmítal opustit basseta uvízlého v pasti.

Tenhle příběh se odehrál v Kolorádu, kdy byl (jako každý den) Rafael Franciulli na procházce se svými dvěma psy. Stejně jako při každé procházce házel svým psům aport do vody. „Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového může stát,“ říká Rafael Franciulli.

Když vyběhl černý labrador pro aport, téměř ihned ho smetl proud vody, ale aport v tlamě stále držel, což mu možná zachránilo život… Podívejte se sami.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!