Pes strávil u svého kamaráda v pasti přes TÝDEN, až poté dorazila pomoc

Kuriozity

Přidal norki-o, dne 16. 01. 2017 ,  0x


Že je pes věrný přítel člověka, to každý pejskař moc dobře ví. Ale že podobné pouto vznikne i mezi psy navzájem, většina z nás netuší.

Zlatý retrívr Tilli čekal více než týden u svého „psího kamaráda“ více než týden, do doby, než dorazila pomoc. Basset jménem Phoebe totiž uvízl. Psi se ztratili během procházky s majitelem, kterému se je následně nepodařilo dohledat. Majitel následně nahlásil ztrátu mj. na místní neziskovou organizaci Pet Protectors, která ztrátu psa sdílela na Facebooku. Dobrovolníci z Pet Protectors ztracené psi společně s majitelem začali aktivně hledat.

O více než týden později informoval stejnojmennou organizaci muž, který nechtěl být jmenován. „Když jsem šel po cestě a kouknul se dolů, viděl jsem zlatého retrívra. Volal jsem na něj a chtěl jsem mu pomoct. Ale poté jsem pochopil, proč se odmítá pohnout z místa. Střeží tam uvízlého basseta,“ popsal situaci anonym.

Velkým překvapením nakonec bylo, že oba psi byly plně zdraví, pili totiž dešťovou vodu. Jejich tělesná váha se sice snížila, ale žádné trvalé následky nehrozí. Je možné, že si krmivo opatřili sami...

„Hledali jsme je přes týden. Až poté se nám ozval farmář, který psy našel.“

„Uveřejnili jsme i výzvu na náš Facebook...“

„S farmářem jsme nechápali, proč fenka zlatého retrívra nejde za námi...“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!