Pes se vplíží každou noc k sousedům, aby se mohl vykoupat společně s tímto chlapečkem

Kuriozity

Přidal hlinas, dne 23. 11. 2019 ,  0x

Pes se vplíží každou noc k sousedům, aby se mohl vykoupat společně s tímto chlapečkem

Od počátku, kdy jsme se nastěhovali, tak byl Áďa nejlepším přítelem s Kešim, tedy s fenkou od sousedů jménem Cashy.

Často jsme se sousedy scházeli, aby si mohli společně hrát. Nejprve jsem měla z fenky bulla strach, vždy museli být pod kontrolou... Postupně jsem si začala všímat, že je fenka velmi ohleduplná a stále vyzařuje submisivitu, proto jsem postupně přestávala mít strach.


Díky tomu jsme si i my pořídili psa. Ale ten vztah, co měl Adam s Keši byl něco jiného...

Na našem chlapečkovi bylo vidět, že když nejsou spolu, začíná strádat. Byl to jednoduše jeho nejlepší přítel nebo spíše přítelkyně.

Všechno se zlepšilo po 2 měsících, co jsme se nastěhovali. Fenka Keši se k nám v době mytí vždy vkradla a dělala nám při koupání společnost. Popravdě, její majitelka to zjistila až včera...Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!