Mokrý Pes: Jedinečné obrázky od profesionální fotografky

Zábavná videa a obrázky

Přidal sebast, dne 5. 05. 2018 ,  0x

Mokrý Pes: Jedinečné obrázky od profesionální fotografky

Vzpomínáte si na ty kalendáře s roztomilými štěňátky sedícími v kýčovitém prostředí? Takové fotografie nejsou přirozené, navíc nejsou moderní. Dnes lidé chtějí především reálný a jedinečný pohled na svět, a to si dobře uvědomuje profesionální fotografka Sophie Gamandová.

Sophie vytvořila originální foto-sérii s názvem Mokrý Pes. Jak vypadá pes při činnosti, kterou z duše nesnáší, nebo miluje? Podívejte se sami!

Chcete vědět, co udělat pro to, aby si Váš čtyřnohý kamarád koupání zamiloval, přečtěte si článek Co dělat, aby si pes koupání zamiloval? A koupání s nejlepším přítelem už bude jen radost!

Nepřehlédněte: Před a poté: Suchý pes, mokrý pes


Přečtěte si: Jak často koupat psa


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!