Máma sa pochlubila svým 10ti letým chlapcem a adoptovaným psem. „Jak lépe mám podpořit adopci?“

Zábavná videa a obrázky

Přidal slimák, dne 23. 05. 2018 ,  0x

Máma sa pochlubila svým 10ti letým chlapcem a adoptovaným psem. „Jak lépe mám podpořit adopci?“

Grace s bydlištěm v LA je profesionální fotografka se srdcem na tom správném místě. Nyní vytvořila originální fotosérii svého dítěte a adoptovaného psa. „Nečekala bych, že si lidé zrovna tyhle obrázky tak zamilují“, svěřuje se.

„Když jsem si na internetu četla různé diskuze o dětech a psech, nevěřila jsem. Mnoho lidí totiž psa přinese do útulku s tím, že je žena těhotná a psa prostě nechtějí... Popravdě tomu nerozumím, mnohem větší rizika nese chování koček společně s dětmi, přitom kočky téměř nikdo kvůli novorozenci do útulku nenosí. A jak lépe mám lidem své myšlenky přenést a přimět je k adopci než těmito fotografiemi?“

Přečtěte si: Psí prach dítě ochrání před vznikem astma


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!