Lidé si zamilovali reakci zlatého retrívra při hře na schovávanou, když objevil majitele v zrcadle...

Zábavná videa a obrázky

Přidal rolingss, dne 14. 07. 2020 ,  0x

Lidé si zamilovali reakci zlatého retrívra při hře na schovávanou, když objevil majitele v zrcadle...

Ať už je malý nebo velký. Štěně nebo starý. Je to nejlepší přítel člověka. Pro někoho možná jen hlídač nebo člen rodiny.

Jedno je ale jisté, za každé situace je s nimi mnoho zábavy. Chce to jen pevnou vůli a ve štěněčím věku nepodcenit socializaci.

Hra na schovávanou se psem

Psi milují hledání. Jeden pes preferuje hledání míčku, který má aportovat, druhý nejraději prohání srnky v lese a třetí rád hledá schované pamlsky.

Noseworking (práce psa, při která používá čich) je pro psy přirozená, nahánění a „lovení kořisti“ mají psi stále v genetické predispozici. Proto hra na schovávanou se psem není vůbec špatný nápad.


Zrcadlo

Zrcadlo je velmi nepřirozená věc, kterou někteří psi ihned pochopí a ignorují, jiní se stále snaží pochopit, kde je skrytý háček. Přitom jde spíše o povahu psa než o jeho inteligenci.

Této problematice jsme se podrobně věnovali v jiném článku, kde jsme porovnávali i reakce opic aj. zvířat. Reakce na zrcadlo tedy nemá s mírou inteligence téměř nic společného.

Podívejte se na video

A jak může vypadat vydařená hra na schovávanou se psem? Podívejte se sami.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!