Jakmile otěhotněla, její pitbul ji všude hlídal, dokonce i ve sprše

Kuriozity

Přidal borrr2, dne 2. 01. 2020 ,  0x

Jakmile otěhotněla, její pitbul ji všude hlídal, dokonce i ve sprše

Že s námi chtějí být neustále, to víme. Dokonce jsme si i zvykli na to, že je problém jim vysvětlit, že na záchod chodí i král sám.

Výcvik psa na venčení není vždycky hračka. Co ale říká majitelka o svém pitbulovi, který ji, od té doby co otěhotněla, ani na vteřinu z dohledu?

Vždycky mě chránila,  především v době, kdy u mě nebyl manžel.

Pitbul s majitelem

Proč? Protože by se mi přece něco mohlo stát, kdyby mě chvilku nehlídala.

Pitbul v klíně

Před pár týdny se to změnilo

Na konci prvního trimestru se v podstatě ze dne na den moje fenka Dizzy rozhodla, že mě ani na vteřinku nespustí z očí. Ať už jde o záchod nebo sprchu, musí být stále u mě. Je neoblomná - a co pitbulovi jednou dovolíte, to už potom bere jako samozřejmost.

Nevím, zda za to může moje těhotenství, ale nejspíše ano, nic jiného se nezměnilo, jen manžel je již měsíc pracovně v zahraničí...

Pitbul ve sprše

Jako vždy mě následovala i do koupelny. Potom vůbec prvně vlezla do sprchy, která je naštěstí dostatečně dlouhá a máme tam obě místo.

A za poslední měsíc se to opakuje denně...

Pitbul na gauči

Kdyby mě chvilku nesledovala, co kdyby se mi zrovna něco stalo?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!