Do měst se po celém světě „vrací“ čím dál více divokých zvířat

Kuriozity

Přidal simii, dne 13. 04. 2020 ,  0x

Do měst se po celém světě „vrací“ čím dál více divokých zvířat

Jak už jsme psali v minulém článku, tak díky celosvětové pandemii se do měst po celém světě, díky nízkému pohybu lidí a automobilů, vrací divoká zvířata. První článek si můžete přečíst ZDE.

COVID-19 má i své světlé stránky

Díky tomu, že se automobilová doprava používá méně, je také méně vážných dopravních nehod. A v neposlední řadě, je méně sražených zvířat, nejen psů a koček, ale i srnců, ježků...

Do vylidněných měst se vracejí divoká zvířata.

Přestože nejde pouze o vlky a divoké psy. Zmíníme i ostatní zvířata, protože to, co se nyní děje, je za poslední desítky let velký obrat.

Za zmínku stojí i taková drobnost, kterou jste nám zaslali - divoká liška, která se v poklidu vyhřívala celý den přímo před oknem lidí v karanténě (více zde).

Aktuálně jde o celosvětový fenomén

Ať už je karanténa nařízená státně nebo jde pouze o vládní doporučení, vylidnění ulic se týká de facto celé Evropy, Ameriky aj. států.

Fotografie pocházejí z Česka, Slovenska, Ameriky, Anglie a snímky se lvicí jsou z Afriky (Namibie).Ještě více je to patrné z videí...
Veverky v Kalifornii


Los v ulicích Litvy (město Utena)


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!