Chlapec (12) vyrábí stylové motýlky pro psy, aby mohli najít nový domov

Kuriozity

Přidal gregory77, dne 20. 08. 2019 ,  0x

Chlapec (12) vyrábí stylové motýlky pro psy, aby mohli najít nový domov

Ať už jsme Češi nebo Američani, adopci psů je stále nutné podporovat.

Ke vzdání se psa existuje mnoho opodstatněných důvodů, např. úmrtí majitele. Na druhé straně existuje i mnoho hloupých důvodů, například stěhování.

V rámci vzdání se psa jsou i extrémní případy, kdy majitel žádá o eutanázii svého psa z nepochopitelného důvodu, který sám způsobil...

Dnešní příběh se ale týká dvanáctiletého chlapce z New Jersey, který dostal nejen skvělý nápad, ale také ho začal praktikovat. Ručně vyrábí pro psy z útulku originální motýlky. A jak ukazují první výsledky, opravdu to funguje. Celkově je osvěta a hlavně propagace velmi důležitá, na čemž mj. usilovně pracujeme i my (aktuálně šetříme na adopční portál pro psy).

Zpátky ale ke chlapci, se srdcem na správném místě. Jmenuje se Darius Brown, který si již v tomhle věku uvědomuje, že na vzhledu a reklamě záleží i v útulcích. Posíláme velké díky a palec nahoru! A to nejen z toho důvodu, že nejde o chvilkovou nerozvážnost, motýlky psům v útulcích šije bez nároku na odměnu již 4 roky.

Pokud byste náhodou chtěli jít v jeho stopách, můžete se nám ozvat, rádi vám pomůžeme, poradíme a nasměrujeme do útulků, kde vaši snahu určitě ocení.


Darius B. z New Jersey dostal skvělý nápad ve svých 8 letech


Začal pro psy v útulcích šít originální motýlky


Ať chceme nebo ne, na vzhledu a reklamě záleží i v útulcích...

...a tahle snaha opravdu funguje!


Chlapec obdržel i pochvalu od exprezidenta USA


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!