Podpora Psí úsměv nikdy neomrzí

Pomoc psům

Přidal dominik, dne 12. 08. 2019 ,  0x


Po 4 letech jsme zjistili, že při práci a dalších povinnostech není možné pokračovat jako doposud - jinými slovy, provozovatel již ze svých financí nemůže podpořit rozvoj.

Díky výdělkům z reklamy se zaplatí server a pár nových článků týdně - především ty články, které zajímají nejvíce pejskařů (kategorie kuriozity, zábava) - raději bychom ale psali přínosné články, které ovšem zaberou několikanásobně více času...

Chceme jít ale mnohem dál, proto aktuálně šetříme zbývajících cca 15 tisíc na adopční portál pro psy - přístupný zdarma a všem (těm, kteří chtějí propagovat adopci psů z útulků).


Největší radost nám udělá malý obnos posílaný měsíčně - kdy víme, na co se následující měsíc můžeme spolehnout... Pokud máte hluboko do kapsy a např. 50 Kč je problém, nic neposílejte! Proč už to dál nejde jsme podrobně psali v tomto článku.


Číslo účtu

2601665656

Kód banky

2010

IBAN

SK4683300000002601665656

SWIFT/BIC

FIOZSKBAXXX

Dosáhli jsme hranice 1000 Kč! :-) Co nejdříve účet bude transparentní - už je! ODKAZ ZDE


Aktuálně:

V sobotu 18.4.2020 jsme závazně potvrdili vývoj adopčního portálu. První výsledky budou začátkem května, doladění cca 7-14 dní, poté ostrý provoz.

Dále nás "naštvali" nejmenované projekt(y), které se tváří, že obstarávají krmivo aj. potřeby pro útulky, ovšem s marží 30 a více procent. Chceme tedy nabídnout alternativu, která bude opravdu pomáhat :-) (finance na ostrý provoz zatím nestačí), takže primárně pracujeme na adopčním portále.


Příspěvek z únoru 2020
: Jednáme s programátory (aby to bylo cenově přijatelné - tak jednání bohužel trvá déle...), aby bylo vše podle našich představ a zároveň připravené na další rozvoj. Aktuálně tedy dáme každou korunu do adopčního portálu, který bude dostupný zdarma a všem!


Děkujeme všem! Především jednomu štědrému dárci!


Jen aby to bylo jasné, 100 % vybraných peněz půjde na programování, čím více se vybere, tím bude vkládání inzerce a funkce aplikace lepší (efektivnější pro útulky). Aktuální vytyčená hranice by minimálně měla stačit na automatické vložení na 5 dalších inzertních portálech, možná i automatickou zpětnou editaci pro 2 hlavní portály.

Komunikaci s útulky, propagaci, chod aplikace, server atd. bude financovat z příjmů reklamy Psí úsměv.cz


Cílem chystané aplikace je:

- poskytnout zdarma komukoliv databázi psů k adopci

- ulehčit práci pracovníkům v útulcích (automatické vložení pejska na 5 a více inzertních portálů, rozeslání e-mailů sdružením a jednotlivcům propagující adopci)

- a hlavně, zvýšení povědomí o tom, že adopce je správná věc


Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám. Nemáme co tajit, zároveň nechceme veřejně kohokoliv pomlouvat...

V případě, že k vývoji aplikace adopčního portálu nedojde, všem dárcům peníze vrátíme zpět na účet.

Pokud to takhle půjde dál, na přelomu roku začneme programovat a oslovovat všechny útulky!


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!