20+ úžasných psů, kteří vykouzlí úsměv na tváři

Zábavná videa a obrázky

Přidal gigoo, dne 8. 06. 2020 ,  0x

20+ úžasných psů, kteří vykouzlí úsměv na tváři

Pandemií se už (v podstatě) nikdo nezabývá, přestože kromě psů jsou evidovaní i další přenašeči (kočky, norci, tygři...), v České republice nebo na Slovensku se můžeme dále smát, žádné pandemie u nás vlastně ani nebyla.

A co nám vykouzlí ještě větší úsměv na tváři? Přeci psí úsměv.

Připravili jsme pro vás zbrusu novou fotogalerii, kterou nám letošní rok prozatím připravil. Děkujeme všem, kteří nám posíláte obrázky, videa, odkazy, ale i otázky ohledně týrání, výcviku aj.

Fotogalerie psí zábavy

Jestliže vám náhodou nebude stačit dnešní nadílka psí radosti, doporučujeme zamířit do sekce Psí zábavné obrázky a videa.Omlouvám se sousedovi, kterému bude chybět 2 kg masa...

Jen odpočívá poté, co ukradnul a zbaštil celý jahodový džem...Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!