10+ psích optických iluzí: Nevěřte svému prvnímu dojmu

Zábavná videa a obrázky

Přidal simii, dne 13. 04. 2020 ,  0x

10+ psích optických iluzí: Nevěřte svému prvnímu dojmu

Možná vás vyděsila první fotografie, která je uvedena níže ve své původní velikosti. Možná vás napadlo, že jde o photoshop (softwarovou úpravu v programu pro editaci obrázků). Není tomu tak. Veškeré níže uvedené fotografie neprošly žádnou postprodukcí, jde pouze o optické iluze. Pokud došlo k úpravě, je to u konkrétní fotografie uvedené, popř. je to patrné na první pohled.

Co vidíte na obrázku?

Bezhlavý pes

Ve skutečnosti jde o zdravého psa, která se „drbe“ na zádech. Pes má navíc stehy na tom „správném místě“, a tak na první pohled působí jako bezhlavý rytíř...


Na internetu se objevili i vtipálci, kteří původní fotografii upravili.
Optické iluze na podporu adopce

O psích optických iluzích vám nepíšeme poprvé. Přibližně před rokem jsme vás informovali o fingovaných iluzích s cílem zvýšení adopce psů z útulku, více ZDE.

Také jsme již uveřejnili první díl: Psí optické iluze

Od té doby nám v emailu ale přistálo mnoho dalších fotografií, níže najdete jejich výběr. Pokud máte vlastní obrázky, které chcete uveřejnit, napište nám.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!