Geniální optické iluze, které nás přinutí k adopci zvířat

Zábavná videa a obrázky

Přidal Ngss, dne 20. 04. 2017 ,  0x


V ČR vlastní psa nebo jiné zvíře více než polovina domácností. Pro někoho je pes především hlídačem, pro někoho přítelem. Pro mě osobně je pes v první řadě člen rodiny.

Pokud jste přemýšleli nad pořízením nového domácího kamaráda/hlídače, určitě zvažte adopci. Adopcí získáte nejen dobrý pocit z dobrého skutku, ale vypomůžete tím snížení stavu v útulku (nebo nechtěného zvířete u člověka) a v neposlední řadě dáte druhou šanci do života adoptovanému zvířeti. Ať už psovi, kočce nebo křečkovi…

Přesně za tuto myšlenku bojuje fotograf (designér) Pranav z Mombaje. Pouze jemu osobně na Facebook přišlo přes 100 zpráv a 42 z nich vedlo k úspěšné adopci psa z útulku. Takže je jasně vidět, že se jeho práce vyplatila.

Pranavovo motto:

„Vždy je místo pro další. Adoptuj.“

opticke_iluze_psa_psu_psi_psy_vizualni_obrazky_nejlepsi_adopce1

opticke_iluze_psa_psu_psi_psy_vizualni_obrazky_nejlepsi_adopce2

opticke_iluze_psa_psu_psi_psy_vizualni_obrazky_nejlepsi_adopce3


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!