Ztracený pes nevěřil vlastním očím, že ho jeho rodina konečně našla

Kuriozity

Přidal dominik, dne 14. 06. 2019 ,  0x

Ztracený pes nevěřil vlastním očím, že ho jeho rodina konečně našla

Před 2 měsíci se tohle krásné štěně jménem Leo ztratilo. Jak si každý srdcový pejskař dokáže představit, celou rodinu to zasáhlo a dlouhé týdny po Leovi pátrala... Nehraje roli to, zda bydlíte v tureckém nebo českém městečku.

Rodina se už pomalu smířila s tím, že štěně někdo přejel, ukradl anebo prodal. Hledala také na inzertních portálech, Facebooku, Instagramu a zaplatila si i inzeráty v místních novinách. Všechno bylo marné. Z ničeho nic se ale všechno změnilo.


Minulý týden syn majitele Lea cestoval pracovně 60 kilometrů od svého (i tátova) bydliště. Před kavárnou v cizím městě si všiml pouličního psa - byl to Leo!


„Nevěřil jsem tomu. Hned jsem ho vyfotil a fotku poslal rodičům. Leo si držel odstup. Byl jsem na pochybách, zda je to opravdu on.“

Jakmile dorazil i táta (majitel psa), všechny pochyby zůstaly stranou, jak můžete vidět níže na videu.


Leo poznal svou rodinu okamžitě, u syna majitele si nebyl jistý, protože ho před tím téměř nikdy neviděl. „Jakmile nás poznal, byl šťastní a my všichni společně s ním...“„Leo je s námi konečně zpátky doma, naděje umírá poslední!“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!