Ztracení psi ukradli policejní automobil, policisté nevěřili svým očím...

Smutný pes

Přidal hlavacova-jana, dne 16. 03. 2018 ,  0x

Ztracení psi ukradli policejní automobil, policisté nevěřili svým očím...

Podle policejní zprávy vypadali psi velmi „odhodlaně.“

To, co začalo jako obyčejný telefonát na policii s žádostí o odstranění trosek z vozovky, skončilo nezapomenutelně. Dvě malá ztracená štěňátka se rozhodla, že policii vlastně také požádají o pomoc. A udělala to smělým, přesto roztomilým způsobem.

A rozhodli se, že „ne“ pro ně není správná odpověď.

Policejní hlášení

Celý příběh začíná běžným podáním oznámení o dopravní nehodě, samozřejmě na Policii. Účastníci dopravní nehody ale zanechali na vozovce odpad, který bylo nutné uklidit. Dálniční policie byla upozorněna na poškozené části pneumatik nacházejících se na dálnici. Policisté tedy vyrazili, na prvním pohled, na rutinní výjezd, aby odstranili zmíněné nebezpečí... Postupovali jako obvykle – nejprve bylo nutné zablokovat dálnici. Brzy poté však byla pozornost policistů odvedena.

Štěňata v policejním voze

Na nábřeží na okraji silnice se nacházela dvojice štěňat. Bez doprovodu a zdánlivě ztracení, si pejsci našli způsob, jak si pomoci, a to opravdu originálním způsobem. Policejní hlídkový vůz s otevřenými dveřmi se jim zdál být ideálním útočištěm. Když policisté viděli, že jejich auto bylo zabaveno, byli překvapeni. Naštěstí však pochopili zprávu, kterou se jim štěňata pravděpodovně snažila sdělit..

Zpátky k majiteli

Psi se chtěli dostat pryč z nebezpečné dálnice a najít cestu zpátky domů. Podle policejní zprávy vypadali psi velmi „odhodlaně“. Poté, co se policisté uklidnili, byli rádi, že psům mohou vyhovět. Zavezli psi do místního útulku. Jejich pobyt zde ale naštěstí nebyl dlouhý. Během několika hodin majitel štěňat informoval úřady a mohl si pro své domácí mazlíčky přijet. Těm se nepochybně ulevilo, i když se možná cítili trochu rozpačitě, protože se museli vydat za hranu zákona.

Roztomilá štěňata staforda


Byla přistižena při činu

Ale kdo do by se na štěňata mohl zlobit?


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!