Žena viděla na ulici odpadkový pytel, který se hýbal. Poté nevěřila vlastním očím, musela rychle pomoct!

Smutný pes

Přidal nahasa, dne 21. 10. 2016 ,  0x

Žena viděla na ulici odpadkový pytel, který se hýbal. Poté nevěřila vlastním očím, musela rychle pomoct!

Tento příběh se odehrál před necelým měsícem v Kentucky (stát na jihu USA). Hlavní „hrdinkou” příběhu je Melissa Sergent Lewis, která zaspala a spěchala do práce. Rozhodla se jet po zkratce. Všimla si odpadkového pytle, ale spěchala do práce, proto mu nehodlala věnovat větší pozornost.„Viděla jsem ten pytel a zdálo se mi, že se hýbe, proto jsem přibrzdila, abych se přesvědčila, že se mi to nezdá”, svěřila se Melissa

„Jakmile jsem se přiblížila, bylo jasné, že se opravdu hýbe. Ani jsem se nestihla vzpamatovat, ale jedno jsem věděla jistě, je tam něco živého a musím to dostat ven!”

Objevila štěně bez dopisu, bez vzkazu… Od té doby se snaží najít majitele, ale i kdyby je našla, pravděpodobně se k vlastnictví štěněte nepřiznají. Melissa se tedy s rodinou rozhodla, že štěněti poskytnou domov a lásku.Štěně, kluka pojmenovali Hefty. Tento příběh má naštěstí dobrý konec. Co byste na jejím místě udělali Vy?


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!