Žena uviděla u stromu třesoucího psa, darovala mu bundu, aby se zahřál...

Kuriozity

Přidal ff, dne 3. 01. 2020 ,  0x

Žena uviděla u stromu třesoucího psa, darovala mu bundu, aby se zahřál...

Neobvyklý zážitek zveřejnila na sociální síti uživatelka Holli, která při cestě do práce zachytila pozoruhodný děj - ženu, jak darovala psovi svou bundu.

Později se lidem dokonce podařilo dohledat hlavní aktérku, která se k tomu vyjádřila:

Byla hrozná zima a foukal velký vítr. Viděla jsem, jak se třese, tak jsem mu dala svou bundu. Hned mi došlo, že mu nejspíše za chvíli spadne, a tak jsem mu ji i zapnula. Sice mi je bundy trochu líto, ale nemohla jsem čekat, spěchala jsem do práce.

Zahřívání psa

Dokonce se mi ozval majitel psa, poděkoval mi a domluvili jsme se, kdy a kde mi bundu předá zpátky.

Pes v zimě, bunda

Když jsem odcházela, viděla jsem už několik lidí, jak si psa fotí.

Psí oblek, zima

Kde byl majitel psa? Nejspíše v blízkém obchodě. Takové jednání není úplně dobré, nejen kvůli tomu, že je to nelegální, pes může prochladnout... Ovšem hrozí i riziko krádeže a známe případy, kdy byl pes ukraden před zraky majitele.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!