Žena utekla snoubenci, protože chtěl, aby se vzdala svého psa

Kuriozity

Přidal gogogoh, dne 30. 10. 2019 ,  0x

Žena utekla snoubenci, protože chtěl, aby se vzdala svého psa

Když si Walia našla nového přítele, který neměl v lásce psy, bylo jasné, že budou problémy. Když jí ale snoubenec řekl, že po svatbě psa nechce a aktuálního nejlepšího přítele se musí vzdát, Walia utekla. Od té doby s expřítelem komunikovala pouze prostřednictvím SMS.

„Péče o psa rozhodně není dočasnou záležitostí. Nemůžu svého psa opustit, a to kvůli nikomu.” Tento vzkaz napsala Walia pomocí SMS svému bývalému příteli.


Přestože se muž snažil své námitky proti psovi vysvětlit, již neměl šanci. Walia sdílela celou konverzaci i příběh pomocí Facebooku, kde získala mnoho fanoušků.

Na obrázku níže můžete vidět Waliu a Lucy, úžasného křížence.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!